Игры и Спорт

Огляд шостого туру чемпіонату Києва з футзалу

10.11.2020 14:44

На жаль, в шостому турі було зіграно лише два матчі, але при цьому ігри виявились максимально непередбачувані, а також не обійшлось без доволі сенсаційного, але водночас заслуженого результату.

Розпочнемо з матчу «Griffin» - «2TDK». Підопічні Євгена Варениці з перших хвилин взяли гру під контроль і великими силами пішли в атаку. Більше того, представники «Griffinа» забили два швидких голи, але один з них не був зарахований, адже Смоловик вирішив пробити з ауту. Натомість на 6-й хвилині нестримний Смоловик таки забив гол за правилами - 1:0. В свою чергу команда «2TDK» не знітилась чи пала духом, а вже в наступній атаці відповіла голом Саківського - 1:1. Підопічні Мельника-Драбика по суті перевернули гру, а вже на 9-й хвилині оформили найкращий гол місяця. Віталій Мельник, як в найкращі роки здійснив рейд з власної половини поля до воріт суперника і гарматним пострілом поцілив точно в «дев’ятку» - краса, а не гол 1:2. Підопічні Варениці були шоковані таким розвитком подій, але не могли нічим відповісти. Оскільки представники «2TDK» стала діяти впевнено та розкуто і змусили декілька разів серйозно попрацювати Юрія Балашева на останньому рубежі. Можна сказати, що команда «Griffin» диктувала умови гри до першого пропущеного голу, а потім за справу взялись гравці «2TDK» і змогли здобути вольовий результат в першій половині матчу. Після перерви команди одразу взяли високий темп та обмінювались швидкими атаками, а на 27-й хвилині Смоловик розрядив свою гармату з дальньої дистанції і поцілив точно в ціль - 2:2. Натомість у команди «2TDK» також були свої шанси і моменти, але все найцікавіше в матчі трапилось наприкінці гри. Вже на 36-й хвилині Іванюк ударом з гострого кута вивів свою команду вперед, а за декілька хвилин Саківський підкріпив свою фантастичну форму хет-триком та зняв всі питання - 2:5. Варто відзначити, що підопічні Варениці змогли забити гол разом з сиреною, але три результативні удари Смоловика не дали бажаного результату - 3:5. Таким чином колектив «Griffin» програв вперше в сезоні, а підопічні Драбика-Мельника провели фантастичну гру і здобули відповідний результат. Браво!

Відносно поєдинку «ХІТ-2» - «INTER», то тут було ще більше інтриги. Підопічні Листопада блискуче увійшли в матч і вже на 10-й секунді повели в рахунку завдяки удару Корнійчука та рикошету від Веремійчука - 1:0. Проте, такий початок не вніс жодних коректив у плани команди «INTER». Підопічні Віталія Нестерука намагались грати першим номером, але цього не вдавалось зробити. Оскільки дублери «ХІТа» виглядали свіжішими та моментами навіть цікавіше діяли в атаці. Очевидно, що важка дорога назад з Вінниці дала про себе знати, тому моментами команду «INTER» важко було пізнати. Саме тому, можна сказати, що перший тайм виявися максимально рівним і долю першої двадцятихвилинки вирішив швидкий автогол. Після перерви справи для підопічних Нестерука погіршились, оскільки дублери «ХІТа» провели дві показові атаки (організувавши практично 100% гольові можливості), одна з яких завершилась голом від Корольчука з метра у порожні ворота - 2:0. Для команди «INTER» запахло смаженим, але підопічні Нестерука змогли вийти з цією ситуації, оскільки після перерви вже заволоділи територіальною перевагою, а на 28-й хвилині Аксьонов та Веремійчук звели рахунок до нічийного - 2:2. Це був серйозний удар для «ХІТа-2», а підопічні Нестерука продовжували штурмувати ворота суперника. Тиск команди «INTER» на ворота суперника зростав з кожною хвилиною, а вже на 35-й хвилині вдалось вийти вперед завдяки Ренату Мірошнікову - 2:3. В цій ситуації підопічні Нестерука подумали, що все вже вирішено, а дарма. В наступній своїй атаці дублери «ХІТа» вивели на ударну позицію Щура, котрий не схибив - 3:3. Такий результат не задовольняв «INTER», тому підопічні Нестерука пішли вперед великими силами і заробили право на 10-ти метровий удар, але Степаненко схибив з позначки! Здавалось, що цей момент буде вирішальним в матчі, щоправда дублери «ХІТа» пішли з 5-м в атаку, щоб вирвати перемогу, але втрата м’яча на половині поля суперника обернулась голом Степаненка в незахищені ворота - 3:4. Вітаємо команду «INTER» з трьома балами і одноосібним лідерство, але про цей матч можна сказати, що гра забувається, а результат залишається. З іншої сторони підопічні Листопада провели дуже сильний поєдинок і якби не прикрий гол на останніх секундах, то могли б розраховувати на заліковий бал. У дублерів «ХІТа» велике футзальне майбутнє, головне не зупинятись і продовжувати плідно працювати на тренуваннях. Всі перемоги попереду!